Тонік для обличчя

Багато хто нехтує цим засобом, але це до того часу, поки не спробував…

Тонік- тонізація шкіри, потрібен для того, щоб привести рН шкіри до норми.

Тонік- це другий етап очищення після демакіяжу чи вмивання.

Подбай про гідроліпідну мантію шкіри…

Тонік відіграє важливу роль у щоденному догляді за шкірою, адже він допомагає вирішити проблеми, які вам надокучають.

Крім того, що тонік очищуючий та тонізуючий засіб, він ще й може бути і антибактеріальним, порозвужуючим, висвітлюючим та заспокійливим. Після його використання шкіра краще вбирає крем.

Тонік потрібно вибирати залежно від типу шкіри. Чутливій шкірі підійде безспиртовий та максимально м’який, нормальній та комбінованій підійде з рослинними екстрактами та гіалуроновою кислотою або з кислотами, а жирній шкірі та схильній до підсипань потрібен тонік з екстрактом гамамелісу чи камфорою.

 

Головне- правильний тонік…

Тонік наносити лише на попередньо очищену шкіру, з допомогою ватного диска, плавними рухами…

Протирати лице перед нанесенням крему, вранці та ввечері. Але можна і протягом дня, якщо відчуваєте бруд на шкірі.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/costanzo/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35