Проколювання вух

Найважливішою умовою проколювання вух є стерильність!

Ще з малечу вважалося що у кожної дівчинки мають бути вушка з сережками і наші мами вели нас до майстрів на проколювання вушок.
Зараз тенденція не змінилася і важко зустріти дівчинку без сережок, а також і самі дітки хочуть бути схожими на дорослих на маму чи сестру.

Процедура проколювання вух має бути безпечною та комфортною.
Вважається, що першими сережками мають бути сережки із золота чи срібла, через те, що ці метали найрідше спричиняють алергічні реакції, але це не так! Перші сережки мають бути з хірургічної сталі, імплантаційного титану чи політетрафторетилену (тефлону), так як ці метали найменш алергенні та стійкі до зовнішніх впливів.

Мрії мають здійснюватися!

Золоті сережки можна одягати після повного загоєння вушок (30-40 днів). Раніше ні, через те, що у сплаві золота 585 проби майже 50% міді та нікелю. Якщо у дитини алергія на нікель, то запальний процес буде відразу, а срібло, проникаючи у кров та лімфу, буде окислюватися та чорніти.

Також у жодному разі перші сережки не повинні бути важкими та масивними! Це розтягне прокол та мочку вуха.

Коли саме краще проколювати дитині вушка?

Точної відповіді не скаже ніхто, так як це дуже індивідуально. Одні батьки вважають, що краще у віці 2-3-5 місяців, так як дитина швидше забуває про біль, а інші чекають того періоду, коли доця захоче бути схожою на маму і мати прикраси на вушках, вік 3-5 років. Деякі мають думку про пору року- зима чи літо.

Але, з точки зору медицини, найкраще проколювати вушка у віці 3-5 років, тому, що хрящова тканини вже сформована повністю у віці 2,5-3 років та акупунктур на карта також. І саме у цьому віці дитина може всидіти кілька секунд нерухомо, що полегшує роботу спеціаліста.  А пору року взагалі не варто брати до у ваги! Дитина, яка захотіла сережки, вже сама розуміє, що потрібно бути обережною і дотримуватися рекомендацій.

У зрілому віці багато з нас хочуть додаткові прикраси, тому тут важливе ваше бажання.

Протипоказом для проколювання вух вважаються:

-хронічні захворювання (діабет)

-захворювання крові

-захворювання шкіри (псоріаз, екзема)

-ослаблена імунна система після тривалої хвороби

-неврологічні розлади

Поради після проколювання вух дитині:

-часта зміна та прасування постільної білизни

-місяць після проколювання вушок обмежити купання в басейнах чи відкритих водоймах

-ні в якому разі, якщо немає набряків та почервонінь, не знімати сережки впродовж 30-45 днів


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/costanzo/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52