Чистка обличчя

Зроби свою шкіру красивою та здоровою!

Догляд та лікування шкіри має починатися із чистки обличчя. На сьогоднішній день це одна із найпопулярніших процедур починаючи з малолітнього віку.

Існує кілька видів чистки:

-мануальна (з допомогою рук та косметичного інструментарію)

-ультразвукова (апаратна)

-вакуумна (апаратна)

-комбінована (поєднання ультразвукового апарату та мануального чищення)

Ящо регулярно робити чистку з пілінгом, то одного дня ти відмовишся від тональних засобів. 

Мануальна чистка підходить для осіб з вугровою хворобою та наявністю закритих комедонів (підшкірних елементів). Рекомендовано робити її не рідше разу на місяць. Але визначивши причину акне, потрібно ще й дотримуватися дієти і змінити харчування, тому що однієї чистки буде недостатньо.

Ультразвукова показана абсолютно усім із незначними недоліками на шкірі, кількома запальними елементами, забрудненими порами та чорними цятками, ну і звісно ж, для зняття верхнього шару ороговілих клітин. Можна робити її щомісяця, це буде вашою допомогою шкірі, діленню та росту клітин.

Вакуумна чистка проводиться з допомогою апарата, вакуумною насадкою. Хоч і ця чистка найприємніша, але вона не є результативною і не позбавить вас підсипано та не очистить пори, але покращить кровообіг. Таку чистку можна робити лише на чисту шкіру.

Комбінована чистка найрезультативніша! Адже ультразвуковим апаратом знімається верхній ороговілий шар епідермісу та чистяться пори, а глибші пори та акне прибираються мануально та ложечкою Уно.

Комбіновану чистку рекомендовано робити раз на 2 місяці, не рідше. Триває процедура 1-1,5год, вартість 600-700грн.

І нехай усі помітять зміни на краще!

Чистку можна завершувати поверхневим пілінгом для додаткової дезінфекції, для більш активного звуження пор, для запобігання появі акне, для висвітлення шкіри.

Чистка з пілінгом вартує 750-850грн.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/costanzo/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52