Чистка обличчя вважається процедурою знайомством клієнта з косметологом. Також це процедура з якої варто починати правильний догляд та лікування шкіри.
Рекомендовано проводити чистку не менше разу на 2 місяці.
Якщо ви спробуєте мікродермабразію, то ця процедура буде однією з ваших улюблених!
Механічний апаратний пілінг за результативністю стоїть на одному рівні з деякими кислотними пілінгами. Варто провести курс із 5-ти процедур так як має пройти повний цикл оновлення шкіри.
Найбільше фанатів у кислотного пілінгу. Так як процедура не довго триває, а результат помітний після першої процедури.
Великий вибір кислот допомагає вирішити багато проблем зі шкірою та підтримувати її в чудовому стані.
RF ліфтинг багато хто вважає альтернативою хірургічній підтяжці обличчя.
Справді, після цієї процедури, ви побачите виражений ліфтинг шкіри, відчуєте її пружність та залишитесь задоволені довготривалим ефектом.
Мезотерапія- це ін’єкційний метод корекції різноманітних недоліків шкіри шляхом місцевого введення у шкіру та підшкірно-жирову клітковину ін‘єкційних препаратів як моно-препаратів так і коктейлів.
Засновником мезотерапії є французький лікар Мішель Пістор, який у 1952 році почав проводити неглибокі інтрадермальні ін‘єкції 1% розчином прокаїну для лікування болю у підлітка. Постулатами Пістора є «Мало, не глибоко, у певну зону».
Процедура з використанням мезороллеру є різновидом мезотерапії, але проводиться швидше та з коротшим реабілітаційним періодом.
Мезороллери бувають для домашнього використання та професійного. Має значення довжина голки від 0,2мм до 2,5мм.
Також, важливим є те, що це індивідуальний пристрій та має обмежений термін використання, до 10-ти разів, так як голки тупляться і процедура стає менш комфортною.
Шугаринг комфортна та швидка процедура видалення небажаного волосся з допомогою цукрової пасти. Паста є гіпоалергенною, різної щільності і для кожної ділянки тіла.
Депіляція воском вважається постійною процедурою для тих, хто раз спробував її та відмовився від станка для гоління.
Коли саме краще проколювати дитині вушка? Точної відповіді не скаже ніхто, так як це дуже індивідуально. Одні батьки вважають, що краще у віці 2-3-5 місяців, так як дитина швидше забуває про біль, а інші чекають того періоду, коли доця захоче бути схожою на маму і мати прикраси на вушках, вік 3-5 років.