Мікродермабразія -альтернатива хімічному пілінгу.

Мікродермабразія -альтернатива хімічному пілінгу.

Чи чули ви про апаратний пілінг?…

Мікродермабразія- апаратний пілінг, що виконується з допомогою апарату із металевим наконечником на який накручуються насадки із алмазним напиленням різного розміру.
Процедура ідеально підходить абсолютно усім! Особливо хороші результати у людей із грубою пористою шкірою. Завдяки рухам по масажним лініям та вакууму, знімається верхній шар зроговілих клітин, очищуються та звужуються пори, шкіра стає пружнішою та з‘являється здоровий колір на обличчі.

Звісно ж ця процедура, як і багато інших, проводиться курсом, який підбирається індивідуально, але я рекомендую 4 процедури з інтервалом раз на 2 тижні, а далі можна зробити ще 2 через 3 та 4 тижні. Апаратний пілінг є досить комфортним з коротким реабілітаційним періодом, 2-3 дні.
Обов‘язковою умовою після мікродермабразії є використання сонцезахисного крему та інтенсивне зволоження в домашньому догляді.

 
Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/costanzo/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52