Гель для вмивання

Щоденне вечірнє очищення шкіри є обов‘язковим для усіх!

Протягом дня наша шкіра забруднюється, це і смог і пил, а також потожирові виділення організму. Очищувати шкіру необхідно не залежно від того чи користуємся ми декоративною косметикою чи ні. Для цього і потрібен засіб для вмивання.

На відміну від мила, гель ніжніший та не так сушить шкіру. Підбираючи для себе очищуючий гель слід пам‘ятати, що його, як і решту засобів, потрібно підбирати по типу шкіри. Жирна шкіра погано переносить гелі з оліями, проблемній підійде гель з саліциловою кислотою чи цинком, нормальній- з рослинними екстрактами, а зріла шкіра потребує антиоксидантів та фруктових кислот.

Вибираючи гель для вмивання враховуйте свій вік та тип шкіри…

Від правильно підібраного гелю ви отримаєте очищення та знежирення, зволоження та живлення шкіри, тому віднесіться до цього з усією відповідальністю.

Ретельне очищення є першим кроком у домашньому догляді…

Гелем слід вмиватися лише ввечері! А вранці буде достатньо протерти шкіру тоніком, щоб зняти залишки нічного крему чи інших засобів.

Надмірне використання гелю для вмивання призводить до порушення цілісності ліпідної мантії шкіри та до вимивання корисних бактерій, тому ввечері гель, а вранці тонік.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/costanzo/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52