Про мене

Fabulous In Every Way.

Якщо ти маєш професію своєї мрії, то не працюватимеш ні дня…

Я щаслива людина!
Я пишаюся тим, що у певний час вирішила кардинально змінити своє життя! І це пішло на користь. Я обрала професію яка мені приносить багато задоволення. Я тішуся спільним результатам моєї та вашої роботи.

Кожна з нас індивідуальна і потрібно підтримувати свою неповторність та чарівність!

Хочу сказати, що я не відразу почала працювати у сфері краси, я до цього довго йшла… Спершу я закінчила економічний університет, але спробувавши працювати на державній роботі від години до години з купою паперів, переконалася, що це не для мене. Я завжди жартую, що у гарної дівчинки має бути гарна професія.

І вже у зрілому віці я вирішила здобути вищу медичну освіту. І ви знаєте, хоч навчання було важким і я на перших курсах плакала, через те, що не розуміла як ті реакції відбуваються, навіщо мені вивчати всю хімію світу і чому біохімія не відкладається в голові… я ні разу не пошкодувала, що дійшла до кінця!

Не потрібно боятися змін!

Практикую я з 2013року і не припиняю навчатися. Знання це сила і я рада ділитися ними.
Косметологія зараз дуже різноманітна і надзвичайно важко стежити за усіма новинками, а тим більше починати працювати з ними і обіцяти бажаний результат. Я з великою відповідальністю відношуся до підбору косметики та процедур, адже людина звертаючись до мене, мені повністю довіряє і очікує на вирішення своїх проблем зі шкірою. Я не можу підвести!

 

Хочу подякувати усім, хто вибрав мене, як свого спеціаліста! Успіх можливий разом з вами!


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/costanzo/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/costanzo/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52