Чи правильно ви доглядаєте за волоссям?

Чи правильно ви доглядаєте за волоссям?

Багато дівчат мріють про красиве та довге волосся, але природа наділила густою шевелюрою не багатьох, але варто пам‘ятати, що навіть маючи довге та густе волосся ви можете зіпсувати його не правильному доглядом.

Помилка 1- інтенсивне тертя рушником волосся після миття:

– від такого тертя пошкоджується структура волосся! Краще завернути волосся у рушник та дати йому увібрати вологу природнім шляхом.

Помилка 2- забагато шампуню:

– більше не завжди краще! Якщо ви миєте волосся щодня, то у подвійному нанесенні шампуню немає сенсу. Двічі наносити шампунь варто лише тим, хто миє волосся двічі на тиждень.

Помилка 3- агресивне миття шкіри голови:

– мити та шкрябати шкіру голови категорично заборонено, це призводить до -тоншу ванні волосся та його випадіння. Миття має бути м‘яким та спокійним.

Помилка 4- поспіх у митті:

– ви дуже поспішаєте і не промиваєте коріння, а саме від коренів усі проблеми.

Помилка 5- ви не використовуєте кондиціонер:

– кондиціонер стабілізує рН волосся та надає йому блиск. Але золоте правило- наносити бальзам на кінчики та довжину, а не на корені.

Помилка 6- рідко мити волосся:

– є люди яким достатньо мити волосся раз на тиждень, а іншим потрібно 2-3 миття і тут потрібно орієнтуватися на те, на скільки сильно жирнійє шкіра голови. Рідко мити волосся так само шкідливо як і часто.

Помилка 7- гаряча вода:

– гаряча вода відкриває лусочки і висушує коріння та довжину волосся. Мити потрібно теплою водою та ополіскувати прохолодною.

Помилка 8- постійне сушіння феном:

– фен це зручно, але коли волосся щойно помите, то варто зачекати і дати підсохнути йому природнім шляхом, а далі можна досушити та вкласти феном.